Měření a regulace

Máte pocit, že za energie utrácíte více, než byste měli? Chcete mít kontrolu nad Vašimi technologiemi? Potřebujete zajistit vzájemnou kooperaci Vašeho vytápění, chlazení, osvětlení, klimatizace, elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů nebo jiných systémů? Pak jsme zde pro Vás.

Systémy měření a regulace, které realizujeme jsou určeny Vám, kteří toužíte po efektivním, hospodárném a funkčním provozu objektu. Je jedno jestli máte rozsáhlý průmyslový komplex, administrativní, zdravotnické nebo třeba vzdělávací centrum. Jsme připraveni Vám poskytnout individuální přístup, precizní návrh, rychlou realizaci a pečlivý servis systému měření a regulace.

Námi realizované projekty měření a regulace se navzájem liší svým rozsahem, jsou však založeny na totožných principech: snaze o optimalizovaný, energeticky nenáročný provoz technologií a důrazu na maximální bezpečnost, docílenou minimálním vstupem lidského faktoru v procesu jeho obsluhy či údržby. Výsledkem je získání dokonalého přehledu o aktuálně probíhajících procesech, potencionálních poruchách, ale zejména možnosti využití bezchybně fungujícího systému integrujícího instalované technologie. Poskytneme Vám komfort podle Vašich představ a současně úsporu provozních nákladů. Díky přesné regulaci teploty, vlhkosti, osvětlení či klimatizace Vám zajistíme vnitřní klima Vašeho objektu na té nejvyšší úrovni.

Nejsme omezeni žádným výrobcem, je nám jedno, jestli chcete AMIT, SIEMENS, Honeywell nebo třeba DOMAT.

Ve všech případech Vám zajistíme:
– Návrh a projekt v jakémkoliv stupni
– Montáž a programování
– Integraci do grafické nástavby
– Zkušební provoz
– Vzdálený dohled systémů
– Záruční a pozáruční servis

Stačí zavolat, napsat, jste-li již našim zákazníkem využít zákaznický helpdesk nebo třeba jen sledovat náš LinkedIn.