Facility Management

Na trhu dnes naleznete mnoho společností, které Vám nabízejí tzv. komplexní facility management. My se od nich však lišíme, neboť jsme do role poskytovatele těchto služeb dospěli postupným vývojem společnosti. Jsme přesvědčeni, že základem každého facility managementu by měla být kvalitní péče o technologie bez ohledu na to, zda se jedná o administrativní komplex, průmyslovou halu nebo třeba hyperpermarket. My na technologiích „vyrostli“.

V počátcích našeho působení jsme realizovali zakázky v oblastech elektroinstalací, bezpečnostních technologií, ale také například měření a regulace. Mnoho našich klientů však mělo potřebu spravovat i jiná zařízení než námi instalované. A tak jsou již dnes členy našeho týmu odborníci na většinu technologií v objektech. Naším cílem je „sladění“ vzájemných vazeb Vašich technologií tak, aby nedocházelo ke vzájemnému negativnímu ovlivňování systémů mezi sebou a jejich duplicitnímu fungování. Tím se nám daří dosahovat velmi výrazných úspor nákladů na provoz objektů, zejména snižování energetické náročnosti budov.

Dnes Vám již tedy můžeme nabídnout skutečný komplexní Facility management

– Řízení technologií
– Správa a údržba technologií
– Energetický dispečink
– Energetický management
– Požárně bezpečnostní služby
– Správa a údržba stavebních částí
– Bezpečnostní služby
– Úklidové služby
– Údržba zeleně

Poznejte opravdový rozdíl mezi pouhou správou technologií ve Vaše objektu a jejich skutečným řízením. Dejte nám příležitost přesvědčit Vás, že správná funkce technologií, které jste mnohdy za nemalé peníze pořídili je i u Vás to důležité.

Zavolejte nám, napište nebo třeba jen sledujte náš LinkedIn.