Elektronické zabezpečovací systémy

Pravděpodobně se s nimi setkala většina z Vás. Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) dnes tvoří nezbytnou součást ochrany objektů. Jejich smyslem je monitorování a prevence možného násilného vniknutí do objektů ve snaze předejít způsobené škodě na majetku. Míra podceňování ochrany našeho majetku vyplývající z míry rizika je u každého z nás různá. Je to způsobeno pravděpodobností vzniku škody na našem majetku a možným rozsahem škod, které může pachatel způsobit. Máte dojem, že jsou tyto velmi volné verze definic ještě stále nesmyslně složité?
Váš pocit je na místě. I sebesložitější EZS nezabrání tomu, aby se pachatel pokusil do Vašeho objektu vniknout. Nejpodstatnější je, aby se různé formy ochrany Vašeho majetku vhodně doplňovaly.

A právě proto Vám nenabízíme jen

– Návrh a zpracování projektových dokumentací ve všech stupních
– Instalaci systému včetně výchozí revize
– Záruční i pozáruční servis
Ale také doplnění EZS o prvky mechanické zábrany nebo třeba systém elektronické kontroly vstupu. Provedeme integraci systému EZS do Vaší grafické nástavby nebo Vám poradíme, která bezpečnostní agentura bude pro střežení Vašeho objektu ta nejvhodnější.

Posoudíme bezpečnost Vašeho objektu ze všech úhlů a zpracujeme Vám „Bezpečnostní studii“, srovnáme Váš současný stav s ideálním a nabídneme Vám širokou škálu prvků bezpečnosti, jejímž řídícím prvkem bude právě elektronický zabezpečovací systém. Objevte s námi jiný pohled na bezpečnost Vašeho objektu, zavolejte, napište nám nebo třeba mrkněte na LinkedIn.