Elektronická požární signalizace

Máte dojem, že je to jen jakýsi systém, který, kdyby náhodou hořelo, začne houkat nebo pošle někam zprávu, že hoří? Mýlíte se. Elektronická požární signalizace je právě tím systémem, který po zjištění požáru ovládá navazující požárně bezpečnostní zařízení (PBZ). K čemu by Vám byla informace, že hoří, kdyby zůstaly otevřené dveře nebo správně nefungovalo zařízení pro odtah tepla a kouře? V obou případech se totiž může tzv. „komínovým efektem“ oheň začít šířit výrazně rychleji. To je jen jedna z mnoha situací, ke kterým může docházet v případě nesprávné funkce systému EPS nebo jím ovládaného požárně bezpečnostního zařízení.
A zejména toto je naší výhodou pro Vás. Díky týmu odborníků nejen na systém EPS, ale i na mnoha navazujících PBZ Vám nejprve navrhneme a nainstalujeme systém EPS s integrací všech potřebných PBZ. Váš další život s tímto systémem bude zcela bezstarostný, neboť Vám společně s prováděním pravidelných zkoušek provozuschopnosti vždy zajistíme i předepsané kontroly všech navazujících požárně bezpečnostních zařízení.

A co Vám tedy v oblasti EPS nabízíme?

– Návrh a zpracování projektových dokumentací ve všech stupních
– Instalaci systému včetně výchozí kontroly provozuschopnosti
– Řízení funkčních zkoušek navazujících systémů při kolaudaci
– Záruční i pozáruční servis včetně navazujících PBZ

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti realizace a provozování EPS, ale trápí Vás také provoz ostatních PBZ? Chcete se zbavit jedné starosti a mít tak čas na svou vlastní práci? Zavolejte nám, napište nebo nás kontaktujte přes náš LinkedIn.